Obchodní zástupce - zemědělská technika pro Zlínský kraj

Human-Res je součást mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se společnost Humam-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!


Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme Obchodní zástupce.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, zpracování obchodních nabídek, práce se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, vedení obchodní dokumentace, monitoring trhu. Zákazníky jsou hlavně zemědělské podniky a farmy.

Obchodní zástupce hledáme do všech krajů České Republiky.

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci ve strojírenství resp. nejlépe se zemědělskou technikou (traktory, nakladače, zemědělské pracovní stroje, ...) . V každém krajském městě je kancelář firmy. Ale práce je spíše formou Home office. Nutné vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku. Znalost cizích jazyků vítána. 

Nabízíme proplácení nákladů na automobil, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 45 000 podle praxe a výsledků práce.

Firma: Human-Res s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis
16000 Praha - Dejvice

Telefon: 731 526 255

Kód: 290

Místo práce: Zlín

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 20000 - 45000 Kč/měsícReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2020 KARIERA.CZ s.r.o.