Pracovník konfekční dílny za 25 000 Kč

Human-Res je součást mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se společnost Humam-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Hledáme zručné zaměstnance do areálu Svitu ve Zlíně na pozici

Pracovník konfekční dílny

Co vás čeká

Pozice je vhodnější pro muže. Pracovní operace – napínání obuvi na kopyto, drásání, nakládání (lepení) podešví.

Pracovní doba je od 5:30 do 14:00 hodin s přestávkou 10:30-11:00.

Co byste měli splňovat?

Požadujeme dobrou fyzickou kondici, svědomitost, poctivost a pracovitost. Předchozí praxe vítána. A hlavně zručnost!

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme nástup 125 Kč na hodinu, což odpovídá mzdě cca 21000 Kč hrubého, po zaučení až 150 Kč na hodinu (až 25000 Kč hrubého). Možnost nástupu ihned.

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím životopis na e-mail: fikeis@optima-recruit.cz

Firma: Human-Res s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 660

Místo práce: ZLÍN

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 21000 - 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé