Produktový specialista

Human-Res je součást mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se společnost Humam-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro mezinárodní výrobní společnost se závodem v Uherském Hradišti hledáme vhodné kandidáty na pozici

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

LOKALITA: Uherské Hradiště, Česká republika

Náplň:Tato pozice je zodpovědná za spolupráci s produktovými marketingovými manažery v rámci celé společnost v Evropě. Náplň zahrnuje řízení cen, řízení zásob, řízení marže a příjmů vzhledem k cílům zisku.

Zodpovědnost:

  • Denní vyjednávání cen se zákazníky.
  • Spolupráce s manžery Designu a Výroby globálně pro celou Evropu.
  • Analýza trendů a vyhodnocování zlepšení pro zvýšení ziskovosti.
  • Analýza prodejních a marketingových dat a marží.
  • Podpora při správě úrovní zásob.
  • Příprava prezentačních materiálů pro prodejní týmy.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání VŠ, nejlépe v obchodním, inženýrském nebo příbuzném oboru.
  • Předchozí zkušenosti v související obchodní a/nebo marketingové pracovní funkci jsou žádoucí.
  • Silné mezilidské dovednosti a schopnost efektivně pracovat a komunikovat na všech úrovních v rámci organizace.
  • Vyžaduje se vynikající dovednosti vytváření/používání tabulek Microsoft Excel a kontingenční tabulky.
  • Schopnost učit se a používat různý software a různé databáze, jako je Model-N, TM1 a Sugar (CRM).
  • Plynulý anglický jazyk.

Nabídka:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • vysoká nástupní mzda od 30 000
  • možnost profesionálního růstu
  • závodní stravování

Zájemce prosíme o životopis v češtině a v angličtině.

Firma: Human-Res s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 1000

Místo práce: Uherské Hradiště

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé