Specialista pro intralogistická řešení v Jihočeském kraji

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici specialisty pro intralogistická řešení pro Jihočeský kraj.

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ, tech. zaměření výhodou
  • ekon. a fin. povědomí + širší znalost problematiky IT
  • znalost a práce v AutoCAD, MS Office
  • praxi v oblasti řízení projektů a v oblasti sklad. problematiky nebo provoz. logistiky – zřizování a optimalizace skladů apod. podmínkou
  • komunikativní AJ podmínkou, NJ výhodou
  • ŘP B

Náplň práce:

  • řízení realizace a implementace projektů v oblasti intralogistiky, zejména v oblasti sklad. hospodářství – systém. vozíky, SW pro správu a řízení flotil manipulač. techniky, WMS (Warehouse Mananagement System), regálové systémy a ostatní vybavení skladů. Optimalizace provozu a procesů a návrhy na řešení.
  • Tech. a obchod. podpora odborných manažerů prodeje, příprava návrhů řešení,  tvorba výkres. dokumentace v CAD, jednání se zákazníkem, management projektu v případě uzavření smlouvy, vyjednávání a koordinace činností subdodavatelů, organizace a kontrola dodávek, předání díla atd.

Co nabízíme:

  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • zajímavé fin. ohodnocení  - 40 000 Kč až 60 000 Kč, prémie v přímé závislosti na výsledcích
  • home office

Váš životopis zašlete prosím na e-mail: fikeis@optima-recruit.cz

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 190

Místo práce: České Budějovice

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé