Vedoucí servisní technik

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Hledáme šikovného a zkušeného uchazeče na pozici

Vedoucí servisní technik,

který posílí tým technického oddělení.

Co vás čeká

Náplní práce bude sebevzdělávání, zvětšování svých odborných znalostí ve stále zdokonalující se a inovované manipulační technice, provádět školení servisních techniků, u kterých budete též podporou v případě komplikovanějších servisních zásahů. Pomocí svých znalostí můžete asistovat při prodeji strojů i náhradních dílů, zabezpečíte firemní zázemí, budete v kontaktu s centrálou v Německu (AJ nebo NJ) a budete provádět běžnou administrativu technického úseku.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ s maturitou - odbornost elektro
  • Zkušenosti s prací s lidmi, komunikační dovednost
  • Technické povědomí podmínkou
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet)
  • Znalost Aj nebo Nj
  • Bydliště v Praze a blízkém okolí
  • Odolnost vůči stresu, flexibilita, empatické a asertivní chování, týmový duch, loajalita

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenost se servisem manipulační techniky
  • Znalost práce v SAP

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Zajímavé firemní benefity, např. týden dodatkové dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; Multisport karta; právní a psychologické poradenství; jazyková výuka; stravenky 115Kč
  • Zaškolení a následná odborná produktová školení
  • Služební notebook, mobilní telefon i k soukromému užití
  • Služební vozidlo i k soukromému použití
  • Systém neustálého vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 190

Místo práce: Praha

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé