Vedoucí vstupní kontroly

Human-Res je součást mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se společnost Humam-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro posílení týmu pobočky zahraniční firmy nedaleko od Vizovic hledáme spolupracovníka pro obsazení funkce:

Náplň práce:

  • Kontrola do skladu vstupujícího zboží
  • Vytvoření předpisů pro vstup zboží do skladu
  • Selekce a blokování vadných výrobků
  • vyhotovení raklamcí na dodavatele
  • Sledování a vyhodnocování dodavatelských 8D reportů
  • Sledování, hodnocení a archivace výrobních certifikátů
  • Koordinace / archivace dodavatelů (ISIR/EMPB)
  • Prověřování stavů výrobních a skladových zásob
  • Provádění neplánovaných měřících úkolů

Požadujeme

  •  Vzdělání technického nebo ekonomického směru (přednostně logistika, plánování výroby)
  •  Schopnost týmové práce
  •  Organizační talent
  •  Znalost Microsoft Office
  •  Dobré znalosti NJ slovem i písmem
  •  Znalost systému Microsoft Navision výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci s velmi dobrým ohodnocením až 50000 orientovaným na výkon
  • Odborný a kariérní růst v příjemném pracovním klima
  • Prémiové ohodnocení/bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování i dopravu busem

Těšíme se na Váš profesní životopis.

Firma: Human-Res s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 130

Místo práce: Vizovice

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé